I can't believe it's not mafia!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edycja piąta

+17
xo_xo
Gustavo Fring
Mateo Preacher
Der Khan
Kuoka
Cecilia Rincón
Veronica Cortez
Wasyl Drogow
DoeJoe
Justynian
Ramirez Serrano Halvez
Otto Awpenheimer
Franciszek Stefczyk
Martinez
Beatrice
Don Vasyl
Forumowa Mafia
21 posters
Go down
Franciszek Stefczyk
Franciszek Stefczyk
Posts : 8
Join date : 2020-04-13

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:17 pm
Juan Joya Borjam wrote:
łopata_szatana wrote:[...brzydko o kawie], ale teraz akurat z nim stanę i zagłosuję na tą samą osobę.

A ja myślałem że to meksykańska kawa jest taka specyficzna :<

Dołączę się do obu panów.

Chciałbym uprzejmie dorzucić jeszcze jedną postać, która rzadko ośmiela się zabrać głos w dyskusji, rzadko też jej imię pojawia się w wypowiedziach: Veronica Cortez.
Napisała 3 wypowiedzi: pierwszą - przedstawienie, drugą - klasyczne opłakiwanie i trzecią:

Veronica Cortez wrote:
Mój instynkt mnie zawiódł, podejrzewałam Gustavo ze względu na to że tak łatwo rzucał oskarżenia i bronił Cecilii, mimo że sam nie mógł poznać nikogo z miasta.
Myślę natomiast że mord mafii nie ma nic wspólnego z glosowaniem Wasyla a pokierowany był właśnie zbieżnością jego imienia do wcześniejszej ofiary.
Nie twierdzę, że jest w mafii, ale prosiłbym o analizę i tej postaci.
avatar
xo_xo
Posts : 9
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:23 pm
Będę się za Was modlić Panowie! Może gdy otworzycie trochę bardziej swoje serca i głowa zostanie oświecona.
DoeJoe
DoeJoe
Posts : 15
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:30 pm
Tłumacząc swoje zachowanie, głosowałem najpierw na Cecilię, a później na Juana. Czym było to spowodowane? Skąd ta zmiana? Od początku nie twierdziłem, że konkretnie Cecilia jest winna (choć akurat tak się okazało), a jedynie, że jest wysoka szansa na obecność co najmniej jednej osoby z mafii w niespodziewanie dużej grupie "losowych głosów". Teoria się potwierdziła, Cecilia była winna. Aczkolwiek nie głosowałem na nią dzień później dlatego, że sądziłem, że jest większa szansa skonfrontowania Juana, ze względu na oskarżenie łopaty. Być może była to zła decyzja, być może nie, czas pokaże, czy Juan nie okaże się kolejnym mafiozem.
avatar
Der Khan
Posts : 13
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:35 pm
A więc rzeczywiście Cecilia zbyt łatwo "zaakceptowała" tezę Gustavo na temat jej niewinności. Jej wersja zdarzeń, że oddała głos po tym, jak Don Vasyl zapraszał na swój koncert, a PRZED jego apelem o bierność w głosowaniu, także była nie do końca spójna (Don Vasyl o obu rzeczach wspomniał w tej samej wypowiedzi). Trzeba więc być bardzo uważnym.

Mam też nadzieję, że przyczyną takiej reakcji Juana tuż po ogłoszeniu wyników (swoją drogą całkiem udanie to wyszło) i jego wyraźnego zaskoczenia była po prostu minimalna przegrana Cecilii przy niespodziewanym rozproszeniu głosów miasta lub sam fakt szczęśliwego trafu w mafiozę, a nie niewłaściwa ocena nastrojów w mieście przez mafię i niepotrzebne przygwożdżenie jednego (jednej) ze swoich.
avatar
Ramirez Serrano Halvez
Posts : 43
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:37 pm
Martinez wrote:Nie ciężko jest twierdzić, że ludzie którzy dają wymyjajace odpowiedzi na temat zaistniałej atmosfery w miasteczku są teraz podejrzani. Chowanie się w tłumie i powielanie opinii na ten temat nie wprowadza zmian na lepsze jutro.
Mam na myśli tutaj - Siena Caballero
Jedyne co mnie powtrzymuje to jej prawdziwy brak zainteresowania, czy może nieśmiałość?

Co mafia miała na myśli? - Te słowa wypowiedziała Cecilia zaraz po tym gdy dobrała się do gardła świętej pamięci Wasyl'a

Również te słowa później powtórzył Ramirez
Panie Ramirazie rzadko ciebie widuje w barze, więc jeszcze nie miałem okazji zapytać :
Próbowałeś sobie odpowiedzieć na to pytanie?
Doszedłeś do jakiś wniosków?

@Martinez, ja mam taki składzik tequili w piwniczce, że na razie nigdzie się nie ruszę. Niestety, ale dalszych wniosków nie mam, łeb pusty w tym temacie.

Robię krok do tyłu, patrzę na to wszystko z dystansu i powiem tak: nie powiedziałbym, że jeśli ktoś głosował w jakimkolwiek linczu na Cecylię, to na pewno nie jest z mafii. Myślę, że mafia jest sprytniejsza od tej prostej strategii i już nie raz głosowała na swoich, żeby nam zmylić tropy.

Z kroku w tył mam jeszcze jeden wniosek, otóż dosyć bezpośrednio zapytałem o kilka rzeczy Juana i Łopatę, ale nie czuję, żeby mi odpowiedzieli, szczególnie Juan. Juan, zamiast przypierdolić się do mnie, bo to jednak prosty cep jest, jedzie z oskarżeniami na starowinkę xo xo. Aż mi się wierzyć nie chce, Juan, że wszystko po Tobie spływa jak, tfu!, po kaczce?
Cecilia Rincón
Cecilia Rincón
Posts : 4
Join date : 2020-04-13

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 7:53 pm
Korzystając z prawa do ostatniej wiadomości chciałabym życzyć wszystkim po prostu powodzenia. Zarówno członkom Mafii, którym kibicuję, jak i Miastowym - za których też trzymam kciuki Very Happy
Juan Joya Borjam
Juan Joya Borjam
Posts : 22
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 8:04 pm
Ramirez Serrano Halvez wrote: Juan, zamiast przypierdolić się do mnie, bo to jednak prosty cep jest, jedzie z oskarżeniami na starowinkę xo xo. Aż mi się wierzyć nie chce, Juan, że wszystko po Tobie spływa jak, tfu!, po kaczce?

Przeciez między innymi dla Pana opisałem mój tok rozumowania podczas glosowan... Przyznam szczerze że chciałem właśnie na Pana oddać głos, lecz kierowanie się tylko tym, że ktoś mnie oskarża jest dosyć płytkie. Jak opisałem kilka postów wyżej moja uwaga została zwrócona przez kogoś innego. Btw wydajesz się być niepocieszony że nie mieszam Pana z błotem... Wszystko ok?
Forumowa Mafia
Forumowa Mafia
Admin
Posts : 22
Join date : 2020-04-11
https://iguessweredoingit.forumpolish.com

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 8:41 pm
W Rosarito maleńkim, nienawiść się czai
Na siebie nastają ludzie z różnorodnych krain
Złowrogo patrząc głęboko w swe oczy
Nie szukając w nich sensu, tylko przemocy

Tam żyła babinka, nikomu nieszkodliwa
Uśmiechnięta, radosna, i całkiem urokliwa
Pewnego dnia jednak, tuż koło jej domku
Rozległy się krzyki, wołała "ratunku!"

"Ludzie, co wy, co chcecie mi zrobić?
Dlaczego to akurat mnie chcecie obić?
Niczego poprzednie dni was nie uczą?
Ech, biedne owce, oni was zatłuką!

Ja chciałam być dla was dobrą pasterką,
Całować, przytulać, otulać kołderką
A wy mi się za to tak pięknie odpłacacie
I kamienie w okna bezwstydnie rzucacie

Kto z was jest bez winy, niech pierwszy to zrobi
Powinniście wiedzieć, że tak się nie robi
Już dla mnie za późno, odejdę w zaświaty
Ukarze was Pan mój, rozbolą was gnaty!"

Gdy babcia umarła, ciemność zapadła,
W całym miasteczku elektryczność siadła
W ciemności już słychać śmiechy złowrogie
Tych, którzy wiedzą, co dalej robić...


Głosy:
1. xo_xo: Juan Joya Borjam, łopata_szatana, Franciszek Stefczyk, Der Khan, DoeJoe (5 głosów)
2. Siena Caballero: Mateo Preacher, María del Carmen, Otto Awpenheimer (3 głosy)
3. łopata_szatana: xo_xo, Beatrice (2 głosy)
3. Franciszek Stefczyk: Kuoka, Veronica Cortez (2 głosy)
5. Beatrice: Justynian (1 głos)
5. Mateo Preacher: Martinez (1 głos)
5. Juan Joja Borjam: Ramirez Serrano Halvez (1 głos)
5. María del Carmen: Siena Caballero (1 głos)

xo_xo - ['], niewinna

Lista graczy:

OTWIERAM GŁOSOWANIE NR 5. SWÓJ GŁOS WYSYŁAJCIE MI W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI NA FORUM, ZATYTUŁOWANEJ "LINCZ NR 5". GŁOSOWANIE ZAMYKAM JUTRO O 20:00, DO TEGO CZASU KAŻDY MUSI NAPISAĆ MINIMUM JEDNEGO POSTA W TEMACIE GRY ORAZ WZIĄĆ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU, W PRZECIWNYM WYPADKU, ZGODNIE Z REGULAMINEM, ZOSTANĄ PRZYDZIELONE KARY ZA BRAK AKTYWNOŚCI. WYNIKI ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE W POŚCIE OKOŁO GODZINY 20:30.
XO_XO MA DO JUTRA, DO 20:00, CZAS NA NAPISANIE TESTAMENTU.
avatar
Justynian
Posts : 25
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 9:26 pm
Pytanie do Sieny? Dlaczego głosujesz na Marię? Przecież jej analiza osób głosujących może pomóc w złapaniu mafii...
Forumowa Mafia
Forumowa Mafia
Admin
Posts : 22
Join date : 2020-04-11
https://iguessweredoingit.forumpolish.com

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 9:37 pm
W biurze Franciszka słychać było ciche dźwięki, sugerujące zbliżające się otwarcie. Na chodniku przed lokalem, jak codzień siedział bury kot, który domagał się pieszczot i porcji jedzenia.

Nie doczekał się.

Usłyszeć dało się jedynie stłumiony krzyk, po czym bębenki uszne wszystkich w okolicy zostały oszołomione eksplozją, roznoszącą biuro na kawałki.

Kot zaszył się w pobliskiej piwnicy.


Franciszek Stefczyk [']

Lista graczy:

FRANCISZEK STEFCZYK MA DO JUTRA, DO 20:00, CZAS NA NAPISANIE TESTAMENTU.
avatar
xo_xo
Posts : 9
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 9:44 pm
Owieczki zbłąkane, daliście się zmanipulować szatanom i kto Was teraz ochroni, kto się za Was pomodli, jak swoją "księżynę" (aka księdza w bardziej patriarchalnych społecznościach, ale nie w Rosarito) utłukliście...
Niech Bóg ma Was w swojej opiece, niech ochroni Rosarito.

Gdybym mogła tylko coś zasugerować żyjącym, to sprawdźcie dobrze tę dwójkę: Juan Joya Borjam, łopata_szatana. Tak łatwo podjudzają, tak łatwo wydają sądy, tak szybko zgadzają się ze sobą bez cienia zastanowienia. Chrońcie Rosarito przed tą szatańską parką! Ja będę ich straszyć z nieba, jeśli Bóg pozwoli.

trzymam kciuki, że DOBRO zwycięży w Waszych sercach i oświeci Wasze zbłąkane głowy!
xo_xo
łopata_szatana
łopata_szatana
Posts : 24
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:06 pm
I chuj... sprawa się rypła...Wybacz babinko, ale twoje pasywnie-agresywne wypowiedzi, wcale nie ułatwiały nam zadania, żeby wskazać winnego. Niech ten Twój Szef Cię tam dobrze traktuje.

Dobra... wracając do spraw żywych... Dlaczego Mafia odjebała Stefczyka? No kurwa kasiarz jak się patrzy! Jak w końcu opierdolę odpowiednią osobą, to też sobie takie biuro postawię. Doszukiwałem się w jego wypowiedziach jakichś nieścisłości. Zacząłem mieć wątpliwości, kiedy też jawnie przystąpił do głosowania na xo_xo i zacząłem się zastanawiać, czy Juan i Stefczyk są z Mafii bo znaleźli kolejnego jelenia (mnie) jako sojusznika który ich poprze, zresztą o czym sam mówiłem w kwestii Fringa i Cecilli, ale teraz skoro przerobili go na mielonego, już znowu nic nie wiem.
Juan Joya Borjam
Juan Joya Borjam
Posts : 22
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:07 pm
Taki ze mnie Sherlock, jak z koziej dupy trąba. I to jeszcze duchowną osobę zaszczuliśmy... Przykro mi Pani xo_xo, niestety to ja pierwszy rzuciłem kamieniem. Pani wypowiedź była poprostu niefortunna Sad Przykro, spoczywaj w pokoju.

Skurczybyki maja łeb na karku. Naprawdę nie wiem kogo już podejrzewac. Może warto prześledzić wpisy osób mało aktywnych? Może mafia probuje grać na zwłokę?

Co do mojej reakcji po śmierci Cecilii- miała za zadanie wysmiać owieczkę z mafii, nie doszukiwalbym się w tym drugiego, trzeciego i czwartego dna Very Happy
Siena Caballero
Siena Caballero
Posts : 10
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:31 pm
W odpowiedzi do pytania Justyniana
W pierwszym głosowaniu, które jest na chybił trafił oddaje głos na Don Vasyla, który ginie, oczywiście jest to przypadek. W kolejnym nie oddaje, żadnego głosu …
w 3 i 4 czwartym głosuje na mnie, bo się nie wychylam po czym uważa to za argument do bycia w mafii…
hmm ciekawa teoria … dla mnie jest to skuteczne odwrócenie uwagi, od tych na kim powinno się skupić.
Cecilia Rincon, która jak wiemy była w mafii zaczyna swój post Co tu tak cicho .Wszyscy opłakują Gustavo …” po linczu Gustavo podobnie pisze Maria del Carmon po linczu Cecilia Rinkon ,,Martwi mnie ta cisza…” może mam paranoje, ale podobny sposób pisania może sugerować, że się ze sobą kontaktują.
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, dała Nam tabelkę do wglądu, ale wszyscy mamy wgląd w te głosowania nie są one tajne także wszyscy wiemy jakie były głosy i na kogo.
Nie rozumiem także toku myślenia, że lepsza jest śmierć niewinnego mieszkańca niż mafii. Cóż jak już to wcześniej powiedziałam, nie chciałam nikogo oskarżać dopóki nie byłam pewna swoich decyzji, a widzę, że niektórym bardzo łatwo jest wydawać niesprawiedliwe wyroki….
Co do dzisiejszego mordu Franciszek raz wspomniał o Veronice Cortez, która również mało się udziela Veronica głosuje na Franciszka, po czym ginie w mordzie nie wiem czy to kolejny przypadek czy celowe działanie by pozbyć się osoby, która odkryła trop wskazujący na mafie ….
Mateo Preacher
Mateo Preacher
Posts : 12
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:38 pm
Ludzie! Wiecie kiedy jest najciemniej? Przed świtem! Nie panikujmy, nie płaczmy, że jesteśmy zdezorientowani, bo mamy tropy, musimy się im tylko lepiej przyjrzeć. Co do śmierci xo_xo - smutne, że zginęła osoba miastowa, ale niestety jej specyficzny styl gry (jakaś dziwna i nie poparta niczym obsesja na punkcie łopaty_szatana, który według mnie jest potencjalnie niewinny - co wyłuszczyłem w poprzednim poście) na pewno jej nie pomógł, co więcej - nawet w testamencie nas pogrążyła, przyznając się publicznie, że była księdzą, dzięki czemu mafia wie już, że jesteśmy goli, nie bardzo wesoli i nikt nas nie broni. Moje najszczersze gratulacje.

Idąc dalej - xo_xo w swym testamencie próbuje wskazać na osoby, które na nią głosowały (choć miały prawo mieć ją na muszce), a które nadal uważam za potencjalnie niewinne, szczególnie Juana Joye Borjama, uważam więc jej testament za bezwartościowy. Oczywiście dla miasta, bo mafia już pewnie odpaliła szampana.

Jeśli o mnie chodzi to nadal uważam, że Siena C. jest osobą podejrzaną - nie przekonała mnie jej mglista "samoobrona", którą dziś przed głosowaniem nam zaserwowała, poza tym podbijam bardzo dobry trop Justyniana - dlaczego głosowała na Marię, która nadstawiła karku, żeby robić dla nas arkusz?
avatar
Ramirez Serrano Halvez
Posts : 43
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:42 pm
Juan Joya Borjam wrote:
Ramirez Serrano Halvez wrote: Juan, zamiast przypierdolić się do mnie, bo to jednak prosty cep jest, jedzie z oskarżeniami na starowinkę xo xo. Aż mi się wierzyć nie chce, Juan, że wszystko po Tobie spływa jak, tfu!, po kaczce?

Przeciez między innymi dla Pana opisałem mój tok rozumowania podczas glosowan... Przyznam szczerze że chciałem właśnie na Pana oddać głos, lecz kierowanie się tylko tym, że ktoś mnie oskarża jest dosyć płytkie. Jak opisałem kilka postów wyżej moja uwaga została zwrócona przez kogoś innego. Btw wydajesz się być niepocieszony że nie mieszam Pana z błotem... Wszystko ok?

A przypomnij mi, Juan, dlaczego nie zareagowałeś na to, że Łopata powiedział, że jesteś jakiś taki, głupkowaty i że dlatego zagłosuje na Ciebie (lincz nr 3)? U mnie dużo tequili się leje, oj dużo, ale tak, wszystko dobrze.
avatar
Ramirez Serrano Halvez
Posts : 43
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 10:58 pm
Juan Joya Borjam wrote:Taki ze mnie Sherlock, jak z koziej dupy trąba. I to jeszcze duchowną osobę zaszczuliśmy... Przykro mi Pani xo_xo, niestety to ja pierwszy rzuciłem kamieniem. Pani wypowiedź była poprostu niefortunna Sad Przykro, spoczywaj w pokoju.

Skurczybyki maja łeb na karku. Naprawdę nie wiem kogo już podejrzewac. Może warto prześledzić wpisy osób mało aktywnych? Może mafia probuje grać na zwłokę?

Co do mojej reakcji po śmierci Cecilii- miała za zadanie wysmiać owieczkę z mafii, nie doszukiwalbym się w tym drugiego, trzeciego i czwartego dna Very Happy

Juan, tutaj znowu nie ma logiki. Ale faktycznie, z koziej dupy trąba.

Przyczepiłeś się do niewinnej starowinki Xo_xo, bo uznałeś jej wypowiedź za niefortunną (babinka dała kredy zaufania Marii del Carmen), a dlaczego nie podważyłeś mojego zdania, gdy powiedziałem, że stawiam Marii tequilę za jej ciężką pracę i, że się chyba jebłem w jej początkowej ocenia?

Mam za kołnierzem sporo szlamu i życiowego błota, więc nie dopraszam się, żeby mnie z nim mieszać, ale - Juan - Twoja logika postępowania wybitnie mi nie leży.

Xo_xo, wypiję za Ciebie, żebyś trafiła, duszko droga, tam gdzie chciałaś.
avatar
Ramirez Serrano Halvez
Posts : 43
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 11:21 pm
Mateo Preacher wrote:Ludzie! Wiecie kiedy jest najciemniej? Przed świtem! Nie panikujmy, nie płaczmy, że jesteśmy zdezorientowani, bo mamy tropy, musimy się im tylko lepiej przyjrzeć. Co do śmierci xo_xo - smutne, że zginęła osoba miastowa, ale niestety jej specyficzny styl gry (jakaś dziwna i nie poparta niczym obsesja na punkcie łopaty_szatana, który według mnie jest potencjalnie niewinny - co wyłuszczyłem w poprzednim poście) na pewno jej nie pomógł, co więcej - nawet w testamencie nas pogrążyła, przyznając się publicznie, że była księdzą, dzięki czemu mafia wie już, że jesteśmy goli, nie bardzo wesoli i nikt nas nie broni. Moje najszczersze gratulacje.

Idąc dalej - xo_xo w swym testamencie próbuje wskazać na osoby, które na nią głosowały (choć miały prawo mieć ją na muszce), a które nadal uważam za potencjalnie niewinne, szczególnie Juana Joye Borjama, uważam więc jej testament za bezwartościowy. Oczywiście dla miasta, bo mafia już pewnie odpaliła szampana.

Jeśli o mnie chodzi to nadal uważam, że Siena C. jest osobą podejrzaną - nie przekonała mnie jej mglista "samoobrona", którą dziś przed głosowaniem nam zaserwowała, poza tym podbijam bardzo dobry trop Justyniana - dlaczego głosowała na Marię, która nadstawiła karku, żeby robić dla nas arkusz?

"The only one who could ever reach me
Was the son of a preacher man
The only boy who could ever teach me
Was the son of a preacher man
Yes, he was, he was, ooh, yes, he was"

Ale to nie o Tobie, stary, tfu! Już bardziej oczojebnie nie możesz wybielać Łopaty i Juana. Mieli prawo mieć Xo_xo na muszce? Za co? Ta starowinka nikomu nic złego nie zrobiła, mówiła tylko o swoich poglądach i mówiła to PRZED testamentem. Z uporem maniaka żeś się też uczepił Sieny, która, poza tym, że była mniej aktywna, to nic złego też nie zrobiła, a teraz jasno wszystko tłumaczy.

"Billy Ray was the preacher's son"!
łopata_szatana
łopata_szatana
Posts : 24
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 11:32 pm
Ramirez Serrano Halvez wrote:
Mateo Preacher wrote:Ludzie! Wiecie kiedy jest najciemniej? Przed świtem! Nie panikujmy, nie płaczmy, że jesteśmy zdezorientowani, bo mamy tropy, musimy się im tylko lepiej przyjrzeć. Co do śmierci xo_xo - smutne, że zginęła osoba miastowa, ale niestety jej specyficzny styl gry (jakaś dziwna i nie poparta niczym obsesja na punkcie łopaty_szatana, który według mnie jest potencjalnie niewinny - co wyłuszczyłem w poprzednim poście) na pewno jej nie pomógł, co więcej - nawet w testamencie nas pogrążyła, przyznając się publicznie, że była księdzą, dzięki czemu mafia wie już, że jesteśmy goli, nie bardzo wesoli i nikt nas nie broni. Moje najszczersze gratulacje.

Idąc dalej - xo_xo w swym testamencie próbuje wskazać na osoby, które na nią głosowały (choć miały prawo mieć ją na muszce), a które nadal uważam za potencjalnie niewinne, szczególnie Juana Joye Borjama, uważam więc jej testament za bezwartościowy. Oczywiście dla miasta, bo mafia już pewnie odpaliła szampana.

Jeśli o mnie chodzi to nadal uważam, że Siena C. jest osobą podejrzaną - nie przekonała mnie jej mglista "samoobrona", którą dziś przed głosowaniem nam zaserwowała, poza tym podbijam bardzo dobry trop Justyniana - dlaczego głosowała na Marię, która nadstawiła karku, żeby robić dla nas arkusz?

"The only one who could ever reach me
Was the son of a preacher man
The only boy who could ever teach me
Was the son of a preacher man
Yes, he was, he was, ooh, yes, he was"

Ale to nie o Tobie, stary, tfu! Już bardziej oczojebnie nie możesz wybielać Łopaty i Juana. Mieli prawo mieć Xo_xo na muszce? Za co? Ta starowinka nikomu nic złego nie zrobiła, mówiła tylko o swoich poglądach i mówiła to PRZED testamentem. Z uporem maniaka żeś się też uczepił Sieny, która, poza tym, że była mniej aktywna, to nic złego też nie zrobiła, a teraz jasno wszystko tłumaczy.

"Billy Ray was the preacher's son"!

Powiem tylko tak... Jeżeli Siena okaże się być w Mafii, to już wiem komu można tutaj ufać, a komu nie. Rewelacjami się nie podzielę, bo nie. Dla mnie są oczywiste, Dla Ciebie kolego opoju, śmierdząca ośla dupo, chyba nie do końca. Mój głos oddaję na Siennę.
avatar
Ramirez Serrano Halvez
Posts : 43
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 11:39 pm
łopata_szatana wrote: Powiem tylko tak... Jeżeli Siena okaże się być w Mafii, to już wiem komu można tutaj ufać, a komu nie. Rewelacjami się nie podzielę, bo nie. Dla mnie są oczywiste, Dla Ciebie kolego opoju, śmierdząca ośla dupo, chyba nie do końca. Mój głos oddaję na Siennę.

No, stary, zgadzam się, że się nie zgadzamy i dlatego nie pijemy razem tequili. Ja ma wytypowane 4/5 z mafii. Kogo Ty masz, Misiu Kudłaty, na celowniku?
Juan Joya Borjam
Juan Joya Borjam
Posts : 22
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Sun Apr 19, 2020 11:40 pm
Ramirez dobrze wiedzieć że jest osoba w tym mieście, która ciągle o mnie myśli Wink Gdybyś tylko był ponętna blondynką...
Mieszać Cię z błotem dalej nie zamierzam, bo każdy ma prawo do swojego zdania i najzwyczajniej w świecie szanuję Twoje, które mówi że jestem w mafii.

Co do mojej pasywności względem zarzutów z początku gry, to niestety pojadę banałem: pracowałem do późnych godzin nocnych i niestety części postów wtedy nawet nie przeczytałem- sprawdziłem kto został zlinczowany i zagłosowałem na swój typ. Teraz staram się wszystko nadrobić.

Mówisz, że nie podoba Ci się moja logika. Pomogę Ci: tej logiki praktycznie w moim postępowaniu nie ma- mam zbyt mało danych, żeby cokolwiek postanowic. Błądzę w swoich osądach jak dziecko we mgle, zresztą jak my wszyscy. Wczoraj i dziś również ciężko było wytypować osobę do linczu, mimo wszystko rzucam typami i staram się pomóc mieszkańcom tego pięknego miasta, niestety z opłakanym skutkiem. Ale się przynajmniej staram. I tutaj pytanie do ludzi opieszałych: dlaczego macie w dupie życie niewinnych ludzi? Każda pomoc byłaby przydatna, a milczenie nie pomaga nam, a mafii. I przed jutrzejszym linczem muszę dokładniej przeczytać posty osób, które podejrzanie milczały.

Tyle ode mnie na dziś, mam nadzieję że nienawidzisz mnie trochę mniej mości Ramirez Smile
María del Carmen
María del Carmen
Posts : 27
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Mon Apr 20, 2020 12:15 am
@Siena Caballero
Droga Sieno, oczywiście, że przygotowanie tabelki to żadna praca. Oczywistym jest też fakt, że wyniki są zawsze wszystkim dostępne. Jedyne, co zrobiłam, to zebranie wszystkiego do kupy, w jednym miejscu, które będzie wygodne - do czego? Do obserwacji, wyciągania wniosków, prób prognozowania. Na samym początku zaznaczyłam, że ma to tylko postać ,,pomocniczego narzędzia". Nie zmuszałam i nie zmuszam nikogo do korzystania z niego. Każdy ma możliwość edycji danych (bez obaw, kopię trzymam również lokalnie) - o ile nie walnęłam się w niczym i arkusz mnie posłuchał (możecie wpisać coś w wolną kolumnę - zrobimy próbę przy okazji). Nigdy też nie chciałam, aby mój ,,ruch/gest" był odczytywany jako próba wkupienia się (jak zwał, tak zwał). Naprawdę, proszę wszystkich, aby nie mieli żadnych skrupułów w mojej ocenie... a tym bardziej, aby nie patrzyli na mnie jedynie przez pryzmat wykonania tej tabelki - którą przecież mógł przygotować każdy.

Jeśli chcecie wziąć mnie na celownik - śmiało, Te deseo felicidad! Nie mam nic do ukrycia. Proszę tylko, abyś/abyście - jeśli tak się stanie - przygotowali sobie wcześniej kolejkę, bo wynik ,,wrzucenia mnie na bęben" nie pokaże winy, miasto straci obywatela, jedno głosowanie i trop (z kim mogłabym pracować?).
avatar
Martinez
Posts : 20
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Mon Apr 20, 2020 2:49 am
Nie mam nawet słów do DWÓCH NAJWIĘKSZYCH ASÓW WYWIADU naszego miasta, ponieważ gdy cokolwiek chce powiedzieć od razu we mnie się kotłuje. Do ich tematu wrócę, bo tego tak zostawić się nie da.
Najważniejsze dla mnie teraz jest testament jaki gdzieś pozostawił Franciszek, a w mianowicie czas w którym oddał swój głos
Siena Caballero
Siena Caballero
Posts : 10
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Mon Apr 20, 2020 9:20 am
Mateo Preacher mglista samoobrona?! A przed czym ja mam się bronić, żaden oddany mój głos w linczach nie był skierowany na osoby, które zginęły, jedyny wniosek jaki mogę wyciągnąć z tabeli to ten, że nie mam nic wspólnego ze śmiercią żadnego z niewinnych obywateli w Rosarito.
Co do nadstawiana karku to tutaj też nie rozumiem dlaczego dla Mafii jest bardziej niebezpieczny pan Stefczyk niż ktoś kto cytując Pana ,,nadstawia karku dla nas”
łopata_szatanaJeżeli Siena okaże się być w Mafii, to już wiem komu można tutaj ufać, a komu nie. Rewelacjami się nie podzielę, bo nie. Dla mnie są oczywiste
to faktycznie postawa niewinnego obywatela wiem, kto jest w mafii i nie powiem, chyba, że zagłosujecie na mnie, a nie chwila chwila nawet jak zagłosujecie na mnie to Pan łopata_szatana tego nie powie… Gratuluje również Panu dwóch głosów na niewinnych mieszkańców ( Gustavo Fring , xoxo) to Pan ma krew niewinnych na rękach nie ja, ale już z wcześniejszych wypowiedzi widać, że zbyt szybko i łatwo wydaję Pan osądy na innych. Więc tak moja postawa była dość cicha ze względu na to, że nikt przeze mnie nie zginął ,i nie miałam żadnych twardych dowodów na winne innych czy głosowałam na mafię też nie wiem, bo każda z osób na które głosowałam nadal żyją a Pana głosy?! Warto może jeszcze dodać, że w 1 głosowaniu głos pada na Wasyla, który też już dawno jest dwa metry pod ziemią… i tak to jest na pewno zdecydowanie lepsza postawa rzucać osądy na lewo i prawo po czym okazują się być nieprawdziwe, a potem napisać cóż pomyliłem się…. , zabijając niewinnych mieszkańców bardziej się przysługuję niż ktoś kto spokojnie analizuje i czeka z osądem aż będzie pewien …
Otto Awpenheimer Nawet jeśli taka osoba jest niewinna, to jej strata w linczu to niewielka strata w zaangażowaniu w dyskusję, która się tutaj toczy. Tutaj też dostrzegam ciekawą postawę z punktu widzenia niewinnego mieszkańca jakim zapewne jest rówież Pan Otto zabije kogo niewinnego, bo sam również jestem niewinny, i tak pozbądźmy się najpierw osób trochę mniej zaangażowanych żeby zostało mniej mieszkańców, a więcej mafii w mieście… wtedy na pewno wszyscy będziemy bezpieczni… cóż mój błąd powinnam by ć jak panowie wyżej wymienieni i na lewo i prawo rzucać w niewinnych oskarżeniami a nuż ktoś będzie winien…
I proszę bardzo zagłosujcie w linczu n niewinna osobę …, na podstawię argumentu, że lepiej zabić kogoś kto się mniej udziela niż prawdziwego przestępcę…
avatar
Martinez
Posts : 20
Join date : 2020-04-14

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Mon Apr 20, 2020 10:36 am
Jak Dla definicją osoby które wtapiają się w tłum nie są osoby całkowicie najmniej aktywne - takie jak Siena, a osoby które nie zwracają na siebie uwagi  Der Khan, DoeJoe spójcie na ich posty, przynajmniej tak myślałem do pewnego momentu. Pomijając wpisy po zamordowaniu Franciszka Mateo Preacher również idealnie do tego pasuje. I tutaj wkracza na scenę  łopata_szatana i sprawa komplikuje się bardziej ponieważ wyeliminował osobę która na niego głosowała.
Sponsored content

Edycja piąta - Page 6 Empty Re: Edycja piąta

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum